O školi

Školske godine 2006./2007. proglašeni smo najuspješnijom odgojno obrazovnom ustanovom Primorsko –goranske županije.

Povodom 120. obljetnice 2006. godine izdali smo Monografiju i CD školskog zbora.

Za ostvarene rezultate u odgoju i obrazovanju, 2006.godine dobili smo Grb Grada Rijeke.

Nakon Trećeg susreta hrvatskih kvalitetnih škola, izdali smo knjigu Svaka škola može uspjeti.

Naša škola je “Forumova škola “- Forum za slobodu odgoja dodijelio nam je priznanje za promoviranje ciljeva FSO, primjenu suvremenih odgojno-obrazovnih metoda u nastavi te demokratizaciju i unapređenje ukupnog života škole. Nada Kegalj dobila je priznanje  Forumovog učitelja.

Naša škola ima plaketu " Škola bez nasilja ", UNICEF-ovog projekta "Za sigurno i poticajno  okruženje u školama"  -  Stop nasilju među djecom, čime želimo svima poručiti da ne toleriramo nasilje među djecom. Želimo razvijati empatiju, obzirnost, nesebičnost i toleranciju među djecom te ojačati odgojnu komponentu škole. U sklopu Projekta  trudimo se uključiti roditelje u sve naše aktivnosti i senzibilizirati lokalnu zajednicu za problem vršnjačkog nasilja. Školske godine 2008./ 09. godine obnovljen nam je status Škole bez nasilja.

Naš učitelj informatike Vladimir Šavle suautor je knjige Male tajne Photoshopa.

Nebojša Tomić, učitelj hrvatskoga jezika autor je romana Gora u kamenu, i zbirki pjesama Može(l) i bez Orfeja, Jednadžba s 28 poznanica, U potrazi za pronađenim krajolikom.

Naša škola je ispitni centar za polaganje stručnih ispita učitelja pripravnika fizike i psihologije.

Naša škola je “Armalova škola” – Priznanje nam je dodijelila Mariborska livarna, jer brinemo i odgajamo djecu za očuvanjem pitke vode.

Učitelji mentori su: Ružica Nikšić - učiteljica razredne nastave, Nada Roje - učiteljica matematike, Sonja Dragičević - učiteljica hrvatskog jezika, Senada Tuhtan - učiteljica fizike, Ana Marinić - učiteljica geografije, Aida Marković Kranjčec - učiteljica matematike, Alida Devčić Crnić - knjižničarka i Denis Pilepić - učiteljica razredne nastave.

Učitelji-savjetnici su: Filica Juričić - učiteljica geografije i povijesti, Vesna Savić – učiteljica engleskoga jezika i Nada Kegalj - psihologica.

Filica Juričić voditeljica je Županijskog stručnog vijeća učitelja geografije, Nada Kegalj voditeljica Županijskog vijeća psihologa, a Senada Tuhtan voditeljica Županijskog stručnog vijeća fizike.

Socijalna pedagogica Dijana Toljanić je koordinator za provođenje CAP programa (protiv zlostavljanja djece) u Primorsko-goranskoj županiji.

Za Medijaciju – rješavanje sukoba među učenicima zadužene su u našoj Školi Sonja Dragičević i Nada Kegalj. Za medijaciju se odlučujemo kada želimo riješiti problem i sačuvati odnos, i kad želimo sukob što prije riješiti.

Zajednica tehničke kulture Primorsko – goranske županije dodijelila nam je Povelju za izvanredan doprinos popularizaciji i širenju tehničke kulture među mladima.

Psihologica Nada Kegalj dobitnica je Godišnje nagrade Primorsko goranske županije za postignute uspjehe u odgojno obrazovnom rad, unapređivanju komunikacijskih vještina i pružanju psihološke pomoći učenicima (2008.god.); ravnateljica Dubravka Dužević je, 2011. god., proglašena najuspješnijim djelatnikom u odgoju i obrazovanju Primorsko goranske županije

Koliko je sati?

« Srpanj 2014 »

Pozivamo sve učenike, učitelje i roditelje da postanu naši dopisnici i pišu nam o zanimljivostima na mail adresu: podmurvice.web@gmail.com

Najzanimljiviji će biti objavljeni na našoj web stranici.

Upis učenika u 1.razred srednje škole

2014./2015.